zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
Про книжки

Прочитала "Нічний поїзд на Лісабон". Не можу її рекомендувати нікому, бо для більшості вона може здатися довгою і занудною. Вона точно може сподобатись лише тим, хто мліє від одного слова Белем, чи Порто, чи Тежу. Від усього, що пов'язане з Лісабоном. І Португалією загалом. Ось я читала і насолоджувалась. І байдуже, що немає гостроти в цій книжці, немає сексу, романтики і взагалі практично немає любовної історії. Все вертиться навколо декількох людей. Чоловік цікавиться долею іншого чоловіка, дізнається деталі його життя. Ось це і все. Але я прониклась цією книжкою. Поблукала разом з головним героєм по Лісабону, знову відчула його, пропустила крізь себе. І таки попрощалась, бо тепер точно знаю, що наступна наша зустріч буде вже скоро.

А зараз читаю Ірен Роздобудько "Зів'ялі квіти викидають". Сьогодні замислилась над тим, що така неймовірно гарна назва до книжки, як точно вона передає її зміст. І сюжет гарний. Завжди любила книжки цієї авторки.

А ще я вже 8-й тиждень читаю "Шлях художника". Ранкові сторінки повернули в мені бажання писати. Творчі побачення даються важко, але я відчуваю, що вони страшенно мені потрібні, так само як і час просто наодинці з собою. Таки ця книжка справді розкриває творчий потенціал.Залишилось ще 3 тижні. Тепер читаю одночасно 2 книжки і це мене влаштовує. А ще читаю поезію. І це так дивно і незвично для мене, їхати ранковим Львовом, сидіти біля вікна в маршрутці і читати вірші. Але мені це подобається.

Про фотографію

Я багато чого навчилась сама. Тепер я фотографую не на автоматі, а сама підлаштовую фотоапарат під ту картину яка мені потрібна. Тепер я "подружилась" з ним. почала його краще розуміти і відчувати. Деякі фотосесії, як наприклад вчорашня з дівчинкою Христиною, є дуже вдалими. А деякими я відверто незадоволена. Одна жінка, яку я фотографувала з чоловіком і дитиною написала мені, що я справжня чарівниця. Вона так дякувала мені за мою РОБОТУ, що мені було аж не зручно. Бо я ще ну зовсім не вважаю себе Фотографом, ну хіба що трішки фотографом-початківцем. Але такі відгуки для мене дуже багато значать. Я рада, що люди задоволені результатом. Це головне.

Зараз такий час, що фінансово я армії ніяк допомогти не можу. Але одночасно, я впевнена, що кожен має чимось допомогти. Тому я приєдналась до обливання. І запропонувала свої послуги як фотографа в обмін на благодійні внески на допомогу АТО. Вже відфоткала 3 фотосесії. Вони перерахували кошти на допомогу АТО. Якесь добре діло зроблене.

Про роботу
Скоро буде новий випуск журналу ЕГОЇСТ. Прекрасний випуск з крутою обкладинкою і моєю статею про Грузію. Попри все - ми стаємо ще кращими.

Про внутрішнє
Мені знову хочеться писати.
Я щаслива.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

zoriana87: (Default)
zoriana87

September 2014

S M T W T F S
 123456
78 9 10111213
14151617181920
2122 23 24 252627
282930    
Page generated 26/9/17 20:00

Expand Cut Tags

No cut tags