zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
Про книжки

Прочитала "Нічний поїзд на Лісабон". Не можу її рекомендувати нікому, бо для більшості вона може здатися довгою і занудною. Вона точно може сподобатись лише тим, хто мліє від одного слова Белем, чи Порто, чи Тежу. Від усього, що пов'язане з Лісабоном. І Португалією загалом. Ось я читала і насолоджувалась. І байдуже, що немає гостроти в цій книжці, немає сексу, романтики і взагалі практично немає любовної історії. Все вертиться навколо декількох людей. Чоловік цікавиться долею іншого чоловіка, дізнається деталі його життя. Ось це і все. Але я прониклась цією книжкою. Поблукала разом з головним героєм по Лісабону, знову відчула його, пропустила крізь себе. І таки попрощалась, бо тепер точно знаю, що наступна наша зустріч буде вже скоро.

А зараз читаю Ірен Роздобудько "Зів'ялі квіти викидають". Сьогодні замислилась над тим, що така неймовірно гарна назва до книжки, як точно вона передає її зміст. І сюжет гарний. Завжди любила книжки цієї авторки.

А ще я вже 8-й тиждень читаю "Шлях художника". Ранкові сторінки повернули в мені бажання писати. Творчі побачення даються важко, але я відчуваю, що вони страшенно мені потрібні, так само як і час просто наодинці з собою. Таки ця книжка справді розкриває творчий потенціал.Залишилось ще 3 тижні. Тепер читаю одночасно 2 книжки і це мене влаштовує. А ще читаю поезію. І це так дивно і незвично для мене, їхати ранковим Львовом, сидіти біля вікна в маршрутці і читати вірші. Але мені це подобається.

Про фотографію

Я багато чого навчилась сама. Тепер я фотографую не на автоматі, а сама підлаштовую фотоапарат під ту картину яка мені потрібна. Тепер я "подружилась" з ним. почала його краще розуміти і відчувати. Деякі фотосесії, як наприклад вчорашня з дівчинкою Христиною, є дуже вдалими. А деякими я відверто незадоволена. Одна жінка, яку я фотографувала з чоловіком і дитиною написала мені, що я справжня чарівниця. Вона так дякувала мені за мою РОБОТУ, що мені було аж не зручно. Бо я ще ну зовсім не вважаю себе Фотографом, ну хіба що трішки фотографом-початківцем. Але такі відгуки для мене дуже багато значать. Я рада, що люди задоволені результатом. Це головне.

Зараз такий час, що фінансово я армії ніяк допомогти не можу. Але одночасно, я впевнена, що кожен має чимось допомогти. Тому я приєдналась до обливання. І запропонувала свої послуги як фотографа в обмін на благодійні внески на допомогу АТО. Вже відфоткала 3 фотосесії. Вони перерахували кошти на допомогу АТО. Якесь добре діло зроблене.

Про роботу
Скоро буде новий випуск журналу ЕГОЇСТ. Прекрасний випуск з крутою обкладинкою і моєю статею про Грузію. Попри все - ми стаємо ще кращими.

Про внутрішнє
Мені знову хочеться писати.
Я щаслива.

Profile

zoriana87: (Default)
zoriana87

September 2014

S M T W T F S
 123456
78 9 10111213
14151617181920
2122 23 24 252627
282930    
Page generated 26/9/17 19:48

Expand Cut Tags

No cut tags