zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
***
У Львові останніми днями дощить. А мені так комфортно. В спеку боліла голова, скакав тиск. А дощ зараз такий необхідний просто. Він просто ідеально вписується у все. що зараз відбувається: дощ, страх, сіре небо, смуток, війна...
***
( Collapse )
Повістки приходять знайомим хлопцям і до мене нарешті доходить, що ця війна може торкнутись кожного, забрати кожного... Досі не можу прокинутись з цього жахливого сну. Хочеться перемотати плівку назад і якось перебудувати все.
***
Попри війну, життя триває. Як це безглуздо б не звучало. І після піврічного внутрішнього застою, мені таки почало хотітись активності. Фізичної, внутрішньої, духовної. Я відновила свої походи на танці. Я вирішила що це літо буде під назвою "Літо творчості". Я нарешті розібралась з витримками-діафрагмами і всім іншим в своєму фотоапараті, і навіть відчуваю, що подружусь з ним. Вирішила рости в фотографії, вчитись і розвиватись. Пішла на воркшоп дуже талановитої фотографині. Зрозуміла що я якщо не нуль в фотографії. то так -/+ двієчка з десять. Поле для росту просто безмежне. І я почала робити перші кроки. Мені це дійсно цікаво. На воркшопі пофотографувала просто дивовижну пару. Отримала масу задоволення. Скачала лайтрум і сотню уроків по фотографії і обробці. На вихідні таскаю додому ноутбук і вчусь. Сиджу, дивлюсь уроки, пробую, коперсаюсь у фотіку. І, головне, не втрачаю натхнення. Його мені вистачить ще надовго. Надіюсь, що настільки щоб довести цю справу до десяточки. Фото покажу наступним разом.
***
На ДН друзі подарували мені сертифікат в арт-скриньку і курс по малюванню. І це були круті 5 днів! Ми малювали на свіжому повітрі, усі в фарбах, з мольбертами. Там я не тільки зрозуміла чим відрізняється імпресіонізм від абстракціонізму, а ще й здружилась з двома дівчатами, з якими теж продовжила спілкування. Ну і звісно дома тепер стоять декілька нових картин. Шкода, що поки не підписані, а значить незавершені. Думаю що завтра я це виправлю. Я зрозуміла, що не хочу вчитися малювати. Мені не важливо чи вмію я правильно малювати, мені просто приносить задоволення цей процес. Тож я не зупинятимусь, малюватиму й далі. Просто так, для себе. Хобі ж для цього і існують, правда?

***
Я розпочала читати шлях художника. Це не просто книжка. це книжка-тренінг. Я переступила через свою лінь і таки продовжила писати ранкові сторінки. І творчих побачень і мене поки багато. Я зрозуміла для чого ці 3 сторінки. І я не зійду з даного напрямку. Я таки доведу цю справу до кінця.
***
Попереду вихідні, багато часу для себе. Хочу побути дома хоч 1 день, намалювати портрет однієї сонячної дівчинки, подивитись декілька фільмів, обробити пару десятків фотографій з воркшопу, приготувати трохи смачної їжі і просто побути в домашньому затишку. Потримати душу в спокої. Це нам зараз усім так необхідно.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

zoriana87: (Default)
zoriana87

September 2014

S M T W T F S
 123456
78 9 10111213
14151617181920
2122 23 24 252627
282930    
Page generated 26/9/17 20:01

Expand Cut Tags

No cut tags