zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
***
У Львові останніми днями дощить. А мені так комфортно. В спеку боліла голова, скакав тиск. А дощ зараз такий необхідний просто. Він просто ідеально вписується у все. що зараз відбувається: дощ, страх, сіре небо, смуток, війна...
***
( Collapse )
Повістки приходять знайомим хлопцям і до мене нарешті доходить, що ця війна може торкнутись кожного, забрати кожного... Досі не можу прокинутись з цього жахливого сну. Хочеться перемотати плівку назад і якось перебудувати все.
***
Попри війну, життя триває. Як це безглуздо б не звучало. І після піврічного внутрішнього застою, мені таки почало хотітись активності. Фізичної, внутрішньої, духовної. Я відновила свої походи на танці. Я вирішила що це літо буде під назвою "Літо творчості". Я нарешті розібралась з витримками-діафрагмами і всім іншим в своєму фотоапараті, і навіть відчуваю, що подружусь з ним. Вирішила рости в фотографії, вчитись і розвиватись. Пішла на воркшоп дуже талановитої фотографині. Зрозуміла що я якщо не нуль в фотографії. то так -/+ двієчка з десять. Поле для росту просто безмежне. І я почала робити перші кроки. Мені це дійсно цікаво. На воркшопі пофотографувала просто дивовижну пару. Отримала масу задоволення. Скачала лайтрум і сотню уроків по фотографії і обробці. На вихідні таскаю додому ноутбук і вчусь. Сиджу, дивлюсь уроки, пробую, коперсаюсь у фотіку. І, головне, не втрачаю натхнення. Його мені вистачить ще надовго. Надіюсь, що настільки щоб довести цю справу до десяточки. Фото покажу наступним разом.
***
На ДН друзі подарували мені сертифікат в арт-скриньку і курс по малюванню. І це були круті 5 днів! Ми малювали на свіжому повітрі, усі в фарбах, з мольбертами. Там я не тільки зрозуміла чим відрізняється імпресіонізм від абстракціонізму, а ще й здружилась з двома дівчатами, з якими теж продовжила спілкування. Ну і звісно дома тепер стоять декілька нових картин. Шкода, що поки не підписані, а значить незавершені. Думаю що завтра я це виправлю. Я зрозуміла, що не хочу вчитися малювати. Мені не важливо чи вмію я правильно малювати, мені просто приносить задоволення цей процес. Тож я не зупинятимусь, малюватиму й далі. Просто так, для себе. Хобі ж для цього і існують, правда?

***
Я розпочала читати шлях художника. Це не просто книжка. це книжка-тренінг. Я переступила через свою лінь і таки продовжила писати ранкові сторінки. І творчих побачень і мене поки багато. Я зрозуміла для чого ці 3 сторінки. І я не зійду з даного напрямку. Я таки доведу цю справу до кінця.
***
Попереду вихідні, багато часу для себе. Хочу побути дома хоч 1 день, намалювати портрет однієї сонячної дівчинки, подивитись декілька фільмів, обробити пару десятків фотографій з воркшопу, приготувати трохи смачної їжі і просто побути в домашньому затишку. Потримати душу в спокої. Це нам зараз усім так необхідно.

Profile

zoriana87: (Default)
zoriana87

September 2014

S M T W T F S
 123456
78 9 10111213
14151617181920
2122 23 24 252627
282930    
Page generated 26/9/17 19:48

Expand Cut Tags

No cut tags