zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
Моя Грузія:
1. Смачна. Це перше, що спадає на думку. Бо так багато такої смачної їжі я їла хіба що в Греції. Але ці кухні неможливо порівняти. Грузинська - гостра і дуже ситна. Хінкалі, різноманітні хачапурі, люля-кебаби і багато всього іншого, назви чого важко запам'ятати.
2. Дешева. Ми відпочивали в не сезон (з 1 червня) і тому житло було більш ніж доступне. Дешевше ніж в рідній українській Одесі і може навіть дешевше Коблева чи Залізного порта. Їжа теж доступна. Вечеря на 3-х з вином і м'ясом обходиться приблизно в 200 грн. У Львові мало-де повечеряєш за такі гроші. Проїзд 30 км / 1$. На таксі за ці самі 30 км - 3$.
3. Гостинна. Про грузинську гостинність говорять усі. Але це таки треба відчути на собі. Грузин дуже привітні і доброзичливі. На вулиці без проблем можуть допомогти з будь-чим. До нас просто підходили і рекомендували куди нам можна сходити. Всі співчувають українцям в даний час, бо самі через це проходили.
4. Безпечна. Тут я побачила таке чудо як відкриті магазини без продавця, відчинені вікна і двері в автівках і т.д. В цій країні просто нічого не крадуть, не беруть чужого і не "позичають". І це для українців виглядає шокуюче, бо на жаль кількість вкрадених велосипедів і магнітол з машин у Львові зашкалює.
5. Чиста. Чисті пляжі. Чисті набережні. В Батумі наприклад багато різних скульптур, пам'ятників, які ніхто не обмальовує графіті, не пишуть маркерами "тут був Пєтя" і "Оля+Вася=любоффф" тощо. Дуже культурно все. Люди цінують те, що було створено для людей.
6. Красива. Тбілісі прекрасне - вузькі вулички з красивими будиночками з червоною черепицею і ажурними балкончиками. Величезна кількість церков. Багато сучасних скульптур. Прекрасний ботанічний сад. Батумі - одне з найоригінальніших міст, які я коли-небуть бачила. Прекрасна набережна довжиною в 7 км, по якій не втомлюєшся гуляти.
7. Атмосферна. Атмосфера в Грузії зовсім інша ніж усюди. Тут час пливе повільніше, люди дивляться в очі і посміхаються, тут відкриті будинки і відкриті серця людей. Тут не розуміють як це одружитись, а потім розійтись. Тут цінуються такі цінності як сім'я, дружба, взаємодопомога. Тут просто і як дома. Без зайвого блиску і без усього зайвого. Тут всього рівно стільки, скільки потрібно.
***
Під час цього відпочинку я справді відпочила. Я прочитала 3 книжки за 15 днів, поніжилась на сонці, поласувала смаколиками, поплавала. Навчилась пірнати, щоправда тримаючи в руках величезну каменюку, яка тягнула мене на дно)))
Я рада, що відкрила для себе Грузію. І точно знаю, що побуваю там ще не раз.
IMGP9436


IMGP9419

IMGP9490

IMGP0693

IMGP0706

IMGP0711

IMGP0703
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

zoriana87: (Default)
zoriana87

September 2014

S M T W T F S
 123456
78 9 10111213
14151617181920
2122 23 24 252627
282930    
Page generated 26/9/17 20:02

Expand Cut Tags

No cut tags