zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
Ніколи над цим не замислювалась раніше, а тепер якось все частіше ловлю себе на думці. що треба вчитись контролювати емоції. І чим краще цього навчитись, тим ліпше буде тобі в результаті. Треба працювати над собою не тільки над інтелектуальним чи фізичним розвитком. А й над емоційним теж. Бо саме емоції деколи керують нашими вчинками. І не завжди в добру сторону.

Якось відчуваю, що коли мене охоплює гнів чи злість, чи ревність чи роздратування, то ця емоція бере верх наді мною і вертить мною як хоче. Як хвіст собакою, направду. І я йду собі слухняно на повідку. І гніваюсь, і злюсь, і роблю з мухи слона. А потім проходить трошки часу, аналізую, думаю, що геть здуріла і шкодую про все те, що стало наслідком моєї злості. Бо не варто піддаватись емоціям і раптовим спалахам настрою. Бо втрачається контроль над собою. Вже навіть подумую про якусь йогу, чи навіть медитації. Люди, які ними займаються зазвичай такі спокійні, врівноважені, нудні, правильні. Є якась мудрість в цьому.

Раніше мене мало що могло вивести з рівноваги. Що таке істерика я взагалі не знала. Підвищувати голос? Ні, ніколи, ви що? Злитись через якусь дрібницю? Ніколи! І нічого - прекрасно жилось. А тут якось себе не впізнаю. Вилазить з закутків душі чи то характеру якийсь непотріб і розумію, що треба з ним боротись. Бо інакше він як вірус пошириться ще більше і я перетворюсь в ЗоЗло (так мене називає співробітник, коли я щось накапощу). А моє ім'я подобається мені в оригіналі. Тому робота над собою і над своєю емоційністю матиме місце в моєму переліку планів на ці півроку що залишились...
dbPhN3dU480 bjmJAallhBs 1535545_594752287265081_962273587_n

(no subject)

16/6/14 16:24 (UTC)
Posted by [identity profile] sans-motif.livejournal.com
Якось відчуваю, що коли мене охоплює гнів чи злість, чи ревність чи роздратування, то ця емоція бере верх наді мною і вертить мною як хоче.

---> Привіт) в тему описаного є цікава ідея в "Трансерфінгу реальності" Зеланда. Я не є адептом цього вчення, але деякі його тези допомагають справитись з напливом емоцій. Рекомендую варіант аудіокниги, тому що там багато по об'єму + мені особисто шкода часу на читання езотерики.
Картинки гарні :)

(no subject)

17/6/14 07:52 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
Дуже дякую за інформацію. Якраз їхала на роботу сьогодні і думала над тим, що треба знайти собі якісь книжки на цю тему. І думала як то в пошуку їх шукати "Как контролировать эмоции?", "как перестать истерить?" :) Тому біжу скачувати книжку)))

(no subject)

16/6/14 18:02 (UTC)
Posted by [identity profile] pierwszy.livejournal.com
ох как актуально для меня тоже.

(no subject)

17/6/14 07:39 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
а я то думала, що тільки я над таким заморочуюсь. от вчора так само була така ситуація, коли мені дуже хотілось спалахнути і закатати невеличкий скандальчик. але стримала себе і ніби збоку спостерігала за своїми відчуттями і емоціями. дуже пізнавально :) і знову ж таки дивно.

(no subject)

20/6/14 12:28 (UTC)
Posted by [identity profile] marisa-t.livejournal.com
Вітаю з днем народження! Зростай і розвивайся, будь собою і радій!

(no subject)

20/6/14 12:42 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
Дякую дуже!)))

(no subject)

20/6/14 12:44 (UTC)
Posted by [identity profile] mi-espejo.livejournal.com
З Днем Народження!

(no subject)

20/6/14 12:49 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
Дякую дуже!)))