zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
Вже третій виступ на звітному концерті з пол-денсу. Пройшов ніби успішно, але я не можу сказати, що задоволена на всі 100%. Було дуже мало часу підготуватись: то подорож в Грецію, то прихворіла, то робота, тепер вибори, на яких я знову працюю. Часу було обмаль, але щось таки вийшло.

image

image

image
***
У Львові тепер вже таке літо-літо. Усюди літає тополиний пух. Діти бавляться в пісочницях. Я йшла нещодавно крізь невеличкий парковий скверик біля моєї роботи, а в повітрі так пахло скошеною травою, що я не могла насититись цим ароматом... І було таке відчуття, що життя проходить повз мене. Коли жила в селі, то помічала геть усе, але не вміла насолоджуватись. Сприймала як належне - і запах скошеної трави, і прохолодну росу на ногах зранку, і мокрий одяг після ранкових пошуків грибів, і смак полуниці, немитої, лиш зірваноі з грядки, і те, як прокидаєшся від співу птахів і відчуваєш свіжість і аромат цвіту вишні, бо мама вже встигла відчинити вікно в кімнаті, поки я ще спала... Тоді я сприймала це все як належне, як звичайне життя. А зараз розумію, що то було справжнє життя. Там не було нічого штучного, нічого пустого. А в найпрекраснішому місті, в якому мені пощасливилось жити, влітку мене душить запах гарячого асфальту і піску. То й намагаюсь надихатись тим запахом скошеної трави, щоб не забувати про справжність.
***
А в неділю вибори. Моя дільниця знаходиться в кардіологічному центрі. 133 виборці. Команда гарна, багато хороших людей. Мені щастить з моїми членами ДВК, хоч і багато з них зовсім без досвіду роботи на виборах. Такі як я минулого року, коли вперше була Головою ДВК і одночасно зовсім не знала що то таке. а потім вчилась, вчилась, вчилась... І все було бездоганно. Думаю, що все вдасться гарно і цього разу. А для того, щоб підняти патріотичний дух нашим виборцям ми будемо у вишиванках... І кожен робитимемо малесенький внесок в краще майбутнє. Для нас і тих, хто буде після нас.
***
Не знаю як усі, а особисто мені досі не віриться, що в країні війна. І досі страшно говорити це слово. Сьогодні коли мені сказали, що нашого знайомого злопця забрали в армію прямо з роботи, це було як молотом по чолі. Хочеться прокинутись, а той сон чомусь ніяк не закінчується...
Tags:

(no subject)

24/5/14 15:34 (UTC)
Posted by [identity profile] anima-amina.livejournal.com
Добре виглядаєш, приємні новини щодо віступів, бажаю тобі вдачі та добрих справ :)

Profile

zoriana87: (Default)
zoriana87

September 2014

S M T W T F S
 123456
78 9 10111213
14151617181920
2122 23 24 252627
282930    
Page generated 26/9/17 19:46

Expand Cut Tags

No cut tags