zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
Такої великої паузи в ЖЖ я не робила ніколи, впродовж вже напевно десь років 5-ти. Коли я не писала, я все-одно заходила читати. Але цього разу пауза тривала декілька місяців. А все тому, що напевно кожен ці події переживає по-своєму... Мені просто не хотілось писати.

Багато часу ніби в сплячці: от ходиш на роботу, живеш, готуєш їжу, їсиш, автоматично робиш щоденну роботу. Як робот. І нічого не змінюється з дня в день. І навіть не потребуєш змін, бо не хочеться нічого нового - ні поїздок, ні спілкування, ні посиденьок з друзями. Все, що було - це щодня книжки, багато часу з собою, а ще швидка весна, яка прийшла разом з тими страшними подіями.

За цей час я тричі ходила в театр, на "Кризу", "Одруження" і "Пані Міністрова". Зачепила лише "Криза". Була в кіно на гарному і доброму українському фільмі "Трубач". Я виграла в конкурсах квитки від МАУ, тож знову плануватиму подорож. А ще скретч-карту світу, на якій стиратиму копієчкою всі країни, в яких була і мріятиму про нові. Виграла ніч в 5-зірковому готелі і повела туди маму - день спа, театру, прогулянок по центру міста і по усіх церквах, що там знаходяться. Вкотре переконуюсь що треба частіше щось робити для батьків. І цінувати час з ними.

А зараз відчуваю якесь переродження. Натхнення. В моїй голові нарешті почали роїтись нові ідеї, думки. Їду в маршрутці, читаю про свого улюбленого і просто неймовірного Річарда Бренсона і надихаюсь. Записую ідеї в телефон, а потім озвучую їх колезі з острахом що "забракує", а він підтримує і це надихає ще більше.

Вчора попала під грозу, справжню, весняну. Змокла, але зовсім не засмутилась. Так давно хотілось відчути ту свіжість що буває щоразу як падає дощ. І відчула таки її.

Милуюсь деревами, що цвітуть. Хіба може бути щось красивіше? Ось на що дійсно треба звертати увагу.

Купила квитки в Грузію. Тож цього року таки здійсню свою мрію - відкрию для себе цю країну. Побуваю там на морі, усього 2 тижні. Чекаю. Зізнаюсь, що теперішній час дійсно складний і для мене. Приходиться менше мріяти, хоча мріяти можна безкоштовно.

Складний час і для журналу. Але ми видряпаємось. Нещодавно подумала, що цей бізнес таки мене обтяжує. Бо я не можу зірватись з місця і поїхати жити на Гоа на місяць. Бо не буде мене - не буде журналу. Але з іншої сторони, я дуже люблю "ЕГОЇСТ". Люблю спостерігати з середини і створювати новий продукт. І це атки кайф - працювати на роботі і отримувати від цього задоволення.

Записалась на курси по обробці фото. Зробила невеличку фотосесію подрузі. Вчусь. Але сама розумію, що є багато недоліків і поле для росту просто неосяжне. Та я розвиватимусь. Курси невідомо коли почнуться, але почнуться. Перший крок я вже зробила. По-трохи реалізовую плани, які я таки написала для себе в січні цього року.

Ось ніби і все. Аж самій приємно, що таки щось написала. Може цей пост буде початком нового ЖЖ-періоду для мене!
IMGP8804


IMGP8850


IMGP8855


IMGP8857


Копия IMGP8770


Копия IMGP8855


IMGP8716


IMGP8727


IMGP8780

IMGP8797


Ось така вона - Олічка)))
UpzgYyd_znU V_VNr-d1JZE W4Y0A3r4VW4

(no subject)

4/4/14 12:21 (UTC)
Posted by [identity profile] rainy-lily.livejournal.com
класні фото, колір очей з кольором машини досить добре поєдналися))

(no subject)

4/4/14 12:24 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
Дякую. В неї дуже гарні очі. Взагалі було дуже цікаво її фотографувати.

(no subject)

4/4/14 12:37 (UTC)
Posted by [identity profile] svitlja4ok.livejournal.com
Це вже дуже гарна фотосесія і фотознімки! Ідея, настрій, кольори - все гармонує.
Нехай ця весна, її сонячність, час із рідними, цікава робота збирає й надихає. Ці шторми закінчаться, бо всього лише декорації. А ти - справжня.

(no subject)

4/4/14 12:40 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
Дякую тобі, дівчинко за такі приємні слова! Хай все так і буде, як ти кажеш)
І приємно що фото подобається))) Це для мене дуже важливо. Хоч і до критики ставлюсь з розумінням, але похвала завжди приємніша)))) :)

(no subject)

4/4/14 18:31 (UTC)
Posted by [identity profile] svitla4ok.livejournal.com
фото чудові, але з машиною особливо сподобалися;)