zoriana87: (Default)
[personal profile] zoriana87
Я завжди була палкою прихильницею всього, що стосується розвитку людини. Завжди думала про те, що треба завжди розвиватись в тих напрямках, які цікавлять. Мотивуючі книжки, надихаючі біографії, фільми, що заставляють задуматись, тренінги, курси, школи, спорт, подорожі, знайомства з цікавими людьми, культурами, усілякі хоббі і т.д. і т.п. Розвиватись для того, щоб життя було насиченим і цікавим. Я завжди думала, що це важливо. Розвиватись. Досягати успіху.
А зараз якось здається мені, що треба більше приділяти уваги просто тому, щоб жити.
***
І дуже гарно запитала Полліанна з однойменної книжки в своєї тітоньки, яка розписала їй графік занять на весь день: "А коли ж я тоді буду жити? Просто жити?"
***
Треба не забувати просто жити...
ihxQ-OeDF9U

(no subject)

26/2/14 14:06 (UTC)
Posted by [identity profile] beautifullady22.livejournal.com
я теж часто про таке думаю просте життя те що на всі 100 немає нічогоспільного з перегонами. бути щасливим і вдячним за те що ти є і ти тут, ото мені здається сам смак

(no subject)

27/2/14 09:02 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
погоджуюсь. так і є.

(no subject)

26/2/14 18:05 (UTC)
Posted by [identity profile] nyotka.livejournal.com
Спірне питання. Як не переступити межу між "просто жити" і "деградувати"? Розвиток має бути якийсь, інша справа, чи приносить тобі то задоволення.
Це не наїзд, швидше думки вголос.

(no subject)

27/2/14 09:04 (UTC)
Posted by [identity profile] zoriana87.livejournal.com
Приносить. Мені подобається зайнятість, пришвидшений ритм життя, але деколи невистачає часу на те, щоб просто нічого не робити)
І от розвиваєшся, розвиваєшся, розвиваєшся... а потім невдало перебігаєш дорогу на червоне світло...і так і пожити не встиг.

(no subject)

27/2/14 10:55 (UTC)
Posted by [identity profile] nyotka.livejournal.com
бррррр! Не шугай, будь добра)